בחרו עמוד

סמי איליה משרד עו"ד

Samy Ilia, Law Office

 

אודות המשרד

צרו איתנו קשר

077-2015483

דרך יפו 51, חיפה 3341211

  

עו"ד סמי איליה

בעל ניסיון מיוחד רב ומוכח בתחום דיני משטרת ישראל, חקירה פלילית וביטחונית, שיטות חקירה בישראל, קהיליית הביטחון התביעה הפלילית בישראל והמשפט הפלילי.

אודות המשרד

משרד עו"ד סמי איליה חרט על דגלו להיות משרד בוטיק, המשדר אוירה אינטימית בה הלקוח הוא חלק ממשפחה, גם ביחס וכמובן ככל שמדובר בעשייה המשפטית.

שירותים משפטיים במשרד

המשרד מאגד באופן יחודי תחת המטריה החוקתית של המשפט בישראל את הטיפול המשפטי הדרוש לקבלת הסעדים הנגזרים מרובדי המשפט העיקריים והמרכזיים שמטרתם להגן על זכויותך כאדם ואזרח במדינה. החל ממקרים בהם הופרו זכויות החקוקות בחוקי יסוד, או אם עסקינן בהסתבכות בעבירה פלילית , בשלילה ו/או הגבלת חרויות הפרט במשפט הפליל, אם נתקלתם בעוולות מצד גופים ציבוריים או בהחלטה מינהלית בלתי סבירה או שנתקבלה בחריגה מסמכות וכלה בהגנה על זכויותיהם של המשרתים בצה"ל וכוחות הביטחון – תמצאו במשרד זה, יעוץ ואוזן קשבת וכתובת ראוייה לקבלת הסיוע המשפטי הנדרש.

בתחום הפלילי המשרד מטפל בחשודים ונאשמים בכל ההליכים הפליליים ללא יוצא מן הכלל.

המשרד אינו נותן שירותים לסניגוריה הציבורית ואינו מייצג מטעמה.

באופן זה, שומר המשרד על צביונו כמשרד בוטיק המאפשר אינטרקציה אינטימית עם הלקוח .
המשרד מתמחה במגוון השירותים המשפטיים משלב היעוץ המשפטי בטרם תחילתו של הליך כלשהו ייצוג בבתי המשפט, ניהול המשפט וליווי עד לסיום ההליך המשפטי ו/או ביטולו. המשרד פועל באמצעות ליטיגציה לייצוג בכל בתי המשפט בישראל בכל הערכאות ובכל תחומי העיסוק המפורטים באתר וכן בתחומי המשפט האזרחי הכללי המשיקים לאלה.

מה מייחד את משרד עורכי הדין סמי איליה

המייחד את המשרד הוא הידע והניסיון הרב שנצבר אצל עו"ד סמי איליה מייסד המשרד (ראה "עו"ד איליה") שנים רבות בתחום המשפט הפלילי החוקתי והמינהלי . שילוב כל אלה בנוסף לפעילות הציבורית למען שמירה על מנהל תקין ולחימה עקבית וללא מורא למען זכויות חיילי צה"ל וזכויות הפרט במשך השנים, מציבים את המשרד בשורה הראשונה וכמוביל בהגנה על ערכים מהחשובים שבתחום חיינו. המשרד שם לו למטרה לקדם הפעילות הציבורית במקביל לזו המשפטית כדי לקדם ערכים אלו.
המשרד דוגל בהקפדה על היחס האישי לו זוכה כל לקוח, האינטימיות ויכולת להכיר לעומק את צרכיו של הלקוח. היעןץ והליווי בכל שלבי ההליכים נעשים בדיסקרטיות, מקצועיות, הגינות ונאמנות, בנוסף לשירות האישי, כמו גם השקיפות ושיתוף הלקוח בכל שלבי הטיפול, שכן – כך אנו מאמינים – זהו סוד ההצלחה שלנו במתן השירות.

המשרד שם לו למטרה להוביל מדיניות לפיה הלקוח תמיד במרכז , למענו כל העשייה ותשומת הלב נתונה לו באופן פרטני.

עו"ד סמי איליה – דובר רומנית, ומייצג ישראלים שנזקקים לסיוע משפטי ברומניה, וכן לאזרחים רומנים הזקוקים לסיוע משפטי בישראל.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsi.law.co.il%2F&tabs=timeline&width=375&height=250&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="375" height="250" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

3 + 14 =