בחרו עמוד

סמי איליה משרד עו"ד

Samy Ilia, Law Office
 

הוצאת דרכון רומני ואזרחות רומנית

צרו איתנו קשר

 

077-2015483

 

דרך יפו 51, חיפה 3341211

 
  

עו"ד סמי איליה

בעל ניסיון מיוחד רב ומוכח בתחום דיני משטרת ישראל, חקירה פלילית וביטחונית, שיטות חקירה בישראל, קהיליית הביטחון התביעה הפלילית בישראל והמשפט הפלילי.

דרכון רומני

הוצאת אזרחות רומנית לישראלים:

ייצוג אזרחי רומניה בישראל
הגירה/אזרחות ישראלית

דרכון רומני ואזרחות רומנית:

המשרד מתמחה בהוצאת תעודות דרכון רומני ואזרחות רומנית לישראלים הזכאים לקבל אזרחות רומנית. קבלת אזרחות ברומניה אינה דבר פשוט. ההליכים מסובכים וצריך לנווט בסבך הבירוקרטי כדי להגיע לזכאות ותוך זמן סביר.
הליך קבלת האזרחות הרומני
לאור הליכי הבירוקרטיה הסבוכים ברומניה בתחום קבלת האזרחות, המשרד קשור בהסכם עם משרד עורכי דין רומני אשר העומדת בראשו שימשה בתפקיד בכיר מאוד במשרד ההגירה הרומני ובקיאה בכל רזי הבירוקרטיה שם, מה שמקל על הזמן הנדרש לקבלת הזכאות וכן לפתרון בעיות בירוקרטיות.
אזרחות רומנית מקנה זכות לדרכון רומני ושל האיחוד האירופי וזכות להטבות שונות כמו לדוגמא:
1. זכות מגורי קבע ברומניה ובכל מדינה באיחוד האירופי.
2. שכר לימוד נמוך או לימודים בחינם בכל אוניברסיטה באירופה.
3. לעבוד בשוק האירופי המשותף בכל מדינה.
4. לפתח עסקים – לבנות להחזיק ולנהל מיזמים עיסקיים בכל אירופה.
5. לקנות/ להשקיע בעיסקי נדל"ן/קרקעות ברומניה ובאירופה .
6. להיכנס לכל מדינה בעולם, גם לאלו אליהן לא ניתן להיכנס עם דרכון ואזרחות ישראלית.

כיצד תדע כאזרח ישראלי אם אתה זכאי לקבלת דרכון רומני?
• אם נולדת ברומניה?
• האם אתה בן/נכד של עולה מרומניה?
• האם אתה בן/נכד/נין של עולה מאזורים שהיו בשטח רומניה וכיום הם חלק מרפובליקת מולדובה או מדרום אוקראינה?
• האם אתה בן/נכד של מי שעזב את רומניה בין השנים 1950-1952או בין השנים 1964-1966?
• האם אתה בן/נכד של מי שעזב את רומניה בתקופות אחרות?
• האם אומצת ע"י אזרח רומני?

כל שעליך לעשות זה לפנות אלינו עם כל מסמך שיעיד על זיקה לרומניה על פי השאלות מעלה ואנו נבדוק המסמכים, נדריך ונתחיל לטפל בבניית בקשה לזכאות לאזרחות ודרכון רומני.
המייחד אותנו היא שאנו עובדים מול רומניה משרד ההגירה שם ולא באמצעות השגרירות הרומנית בישראל דבר המקצר זמן ומבטיח פחות טעויות בדרך לאישור הבקשה. לנו האפשרות לבחון המסמכים מול המשרד השותף ברומניה בבוקרשט המתמחה בסוגיה והבדיקה מול משרד ההגירה הרומני מעודכנים בכל שינוי בטרם תוגש הבקשה לקבלת דרכון רומני כדי שהבקשה תוגש כפי שנדרש. בקשה שלא הוגשה בהתאם לפרוצדורה או חסר בה מסמך, לא תטופל במשרד ההגירה הרומני ותוחזר אחרי חודשים חזרה.

סמי איליה, עו"ד

איך לקבל אזרחות רומנית?

אזרחות רומנית

אזרחות רומנית מקנה לאוחז בה זכויות רבות של האיחוד האירופאי. כל מי שסבור שיש לו זיקה משפחתית מהעבר לרומניה, יכול להגיש בקשה, והוא חייב להצגת מסמכים המוכיחים קשר נדרש כזה. מדובר בהליך מורכב שכדאי לעשותו בעזרת עורך דין בקיא בתחום.  "סמי איליה משרד עורכי דין" מתמחה בנשוא וניתן לקבל אצלו מידע מקיף.

אזרחות רומנית – בעלת ערך רב

אזרחות רומנית מספקת לבעליה אפשרויות רבות שעד עתה היו חסומות כאזרח ישראלי. בין ההטבות ניתן למנות: אפשרות ללמוד בכל מוסד להשכלה גבוהה בחינם או בתעריפים מוזלים. בנוסף, ניתן לגור ולעבוד בכל מדינה באירופה השייכת לאיחוד ללא מגבלות זמן, ניתן לרכוש נדל"ן, לעשות עסקים ולקבל הטבות מס ככל אזרח אירופאי. ניתן להיכנס לארצות הברית ללא צורך בוויזה, ניתן להיכנס לכל מדינה אשר הכניסה אליה איננה אפשרית בגלל האזרחות הישראלית ועוד. תהליך קבלת האזרחות מורכב מעט בגלל הצורך בהוכחת זיקה למגורים של אבות המשפחה ברומניה או באזורים שהיו שייכים בעבר לרומניה דוגמת מולדובה ודרום אוקראינה. כל אחד שגילו הינו מעל  18 שנים יכול להגיש בקשה כזאת.

השלב הראשון הוא הגשת בקשה רשמית. יש צורך במילוי טפסים שונים ולתרגמם לשפה הרומנית. יש לצרף לבקשה מסמכים שונים ובהם: תעודת יושר, תעודת לידה, צילום דרכון ישראלי של המבקש, תעודת נישואין, תעודת שינוי שם. לאחר שהבקשה אושרה ובסוף התהליך יוכל המבקש לקבל אזרחות רומנית. קבלת התעודות יכולה להתבצע בקונסוליה הרומנית בישראל או ברומניה עצמה באמצעות משרדי עורכי דין הקשור למשרד הישראלי. בדרך כלל ההתקדמות תהיה מהירה יותר כך.

שירות מקצועי

הליך קבלת אזרחות רומנית כרוך בפרוצדורה מורכבת ויש צורך למלאות את הטפסים באופן מדויק. טעויות שונות שנובעות מתרגום לא נכון, מאי איות נכון של השמות, משגיאות כתיב ואחרות עלולות לעכב מאוד את התהליך, ובמקרים מסוימים, אף להביא לדחיית הבקשה. משרד עורכי דין המתמחה בפעילות זאת אינו מבצע טעויות. הוא מכיר לעומק את כל התהליך ויכול קצר לוחות זמנים. מומלץ לפנות ל"סמי איליה משרד עורכי דין" לביצוע התהליך.

איך לקבל דרכון רומני?

דרכון רומני

דרכון רומני, הינו תעודה בעלת ערך רב עבור ישראלים. יכולים לקבל אותו יוצאי רומניה ו/או צאצאיהם היכולים לאמת זיקה משפחתית לעבר. מדובר על רומניה עצמה או אזורי מולדובה ודרום אוקראינה שהיו שייכים אליה בעבר. התהליך לקבלת הדרכון מורכב וארוך וכדאי להסתייע בו במומחים לנושא. "סמי איליה משרד עורכי דין" עוסק בתחום שנים רבות וניתן לקבל אצלו מידע רב.

דרכון רומני – מאפשר קבלת הטבות רבות

דרכון רומני, מעיד על קבלת אזרחות של מדינה זאת ומאפשר קבלת הטבות החסומות בפני אזרח ישראלי מן המניין. הסיבה לכך היא כי רומניה היא מדינה באיחוד האירופאי וכל המחזיק באזרחות זכאי לאותן זכויות כמו כל אזרח שלו. מדובר על אפשרות ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה בחינם או בתעריף מוזל, למגורים ועבודה בכל ארצות האיחוד, לעשות עסקים, לרכוש נדל"ן, לקבל הטבות ושונות, להיכנס לארצות הברית ללא ויזה ולהיכנס למדינות שונות בעולם האסורות על אזרחים בעלי דרכון ישראלי. כל הסבור כי עומדת לו הזכות לקבל אזרחות רומנית יכול להגיש בקשה בצירוף מסמכים שונים, המבקש חייב להיות בן 18. קטינים מגישים בקשות באמצעות הוריהם.

ת הבקשה ממלאים על טפסים מיוחדים שאותם אף מתרגמים לרומנית. יש לצרף אליה תעודת יושר, תעודת לידה, צילום דרכון ישראלי של המבקש, תעודת נישואין, תעודת שינוי שם ועוד. בקשה נידונה במשרד הפנים הרומני ובמידה והמבקש נמצא זכאי, הוא יקבל תעודה מתאימה. קבלת התעודות עצמן יכולה להתבצע בקונסוליה הרומנית בישראל. לחילופין, ניתן לקבלה באמצעות משרדי עורכי דין רומני הקשור למשרד הישראלי והמספק לו שירותי עזר מקומיים.

שירות מקיף

"סמי איליה משרד עורכי דין", מספק שירות מקצועי מקיף בנושא ומומלץ לפנות אליו. השירות כולל ייעוץ, מילוי מסמכים, תרגומם, הגשת בקשה, מעקב אחריה וקבלת התעודות. הוא יטפל היטב בכל הפרוצדורה המורכבת. הוא מכיר את הבירוקרטיה הקיימת ויודע להתנהל מולה. הוא יימנע מביצוע טעויות שגרתיות כפי, שלרוב, מבצעים אנשים המבקשים בקשות באופן עצמאי. אי מילוי טפסים תקין, שגיאה באיות שם וכדומה עלולים לעכב את התהליך – וחבל. קיצור זמן התהליך הינו מבורך.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsi.law.co.il%2F&tabs=timeline&width=375&height=250&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="375" height="250" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>

5 + 8 =